Samsung Galaxy Note 9 – [recenze]Jeden z nejočekávanějších telefonů letošního konce léta je tu. Seznamte se. Toto je Samsung Galaxy Note 9 a my vás vítáme u jeho recenze.

Samsung Galaxy Note 9 Blue –
Samsung Galaxy Note 9 Black –

#galaxynote9 #recenze #huramobil
———————-
web:…

32 thoughts on “Samsung Galaxy Note 9 – [recenze]”

  1. Dobrý deň,chcel by som sa na niečo spitať,natačam rôzne videa a nechcem si kupovať kameru,o Note 9 mam celkom zaujem,odporučate mi ju na natačanie videi?Podotykam že mam statýv.Vopred ďakujem za odpoveď.

  2. Recenze byla vážně super. Jen mám jednu výtku, a to na artikulaci moderátora. Občas jsem nepostřehl, co přesně říkal (poslední věta o spisovateli?). Jinak díky této recenzi vím všechno, co jsem potřeboval o Notu. Palec nahoru. 😊👍

  3. Dnes jsem neodolal a zakoupil…sice jsem váhal jestli Mate 20 pro nebo Nota 9 ale rozhodl 3.5mm jack a slot na paměťovky….prostě maximalní výbava bez kompromisu.

  4. Chcel by som vedieť. Zaujal ma tento telefón v poslednej dobe ale nikdy som nemal Samsung osobne. Nikdy som ho nevlastnil. A nikdy som neskúšal nijaký telefón s perom. Ale otázku mám na ľudí ktorý si kupujú tieto telefóny. Kupujete si tento telefón práve kvôli peru? A ako to pero vlastne využívate? Je to určite zaujímavé ale ja si myslím alebo teda domnievam sa že pero po čase používania telefónu nikdy nevytiahnete len na začiatku. Možno díky tomu že toto má Bluetooth aj nie ale.

    Ja som napríklad Blackberry fanúšik. Používal som Blackberry PRIV dlhé roky. Bol to pekný telefón ktorý bol celý dotykový a dala sa vysunúť fyzická klávesnica tak krásne že keď bola zavretá nikto ani len netušil že ten telefón nejakú klávesnicu má. A tam to bolo tiež tak. Človek si tu klávesnicu vysunul asi 5x v živote a potom ju proste nikdy nepoužíval. Nefunguje to takto aj tu u Samsungu a S-Penu? Dajte mi vedieť, zajíma ma váš názor.

    Na čo presne ho používate, čo vám to dáva a prečo je lepšie keď má telefón S-pen a tak.

  5. Co se letos ceny týká, tak za mě 26 tis. je naprosto přijatelná. Hodně se mi líbí DeX, který už nemusí být jako příslušenství. K tomu na dálku ovládaný S-pen a prezentace můžou vypadat pěkně. Přemýšlím o výměně telefonu a Note 9 je horký kandidát. Co se týká videa, tak hezká recenze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *