Samsung Galaxy A7 – recenzja, Mobzilla odc. 475Samsung Galaxy A7 (2018) jest smartfonem lepszym niż bym się spodziewał.
Telefon jest dostępny w Play:
*Gdzieś mi się zapodziało info, że SuperSlowMotion to 480FPS przy 720p.

Nie inaczej niż zwykle, zapraszam na mojego:
Twittera –
Facebooka –
oraz Instagrama –

Play jest partnerem kanału. Wszystkie opinie, przemyślenia i oceny zawarte w filmie są moje…

43 thoughts on “Samsung Galaxy A7 – recenzja, Mobzilla odc. 475”

  1. Kochani pomóżcie!!! Nie wiem czy tylko ja nie mam aktualizacji do 9.0 z One UI czy inni też, ale jest prawie czerwiec, a aktualizacji ni huhu. Czytałem że miała być w marcu już!!! Będzie w ogóle ta aktualizacja czy jak?? Wie ktoś coś?

  2. Zastanawiam się nad Galaxy A70 a Galaxy S8/S8+. Jak się sprawdza najnowszy smartfon z średniej półki cenowej vs dwuletni flagowiec? A70 jest lepszy od S8+, a może nawet "zwykła" S8 jest lepsza od A70? A70>S8+>S8 czy S8>S8+>A70?

  3. Jedyne, czego brakuje mi w recenzjach Mobzilla to ocena działania GPS. Niektóre telefony to porażka, o czym możemy się przekonać dopiero po zakupie.

  4. Kupiłem, telefon sympatyczny, trochę mógłby być mniejszy oraz z kwestii konstrukcyjnie chybionych wspomnę o głośniku, który umieszczono na spodzie telefonu, w prawym rogu. Moim zdaniem to błąd, często mi się zdarza niechcący go zakrywac kciukiem trzymając telefon, kiedy coś oglądam, co skutkuje oczywiście tłumieniem dźwięku.

  5. Dopiero teraz obejrzalem haha. Zastanawialem się nad mate 20 lite vs a7 2018. Zdecydowanie A7. Co do aktualizacji o dziwo w Rosji juz mają 9.0… więc niedlugo bedzie aktualizacja dla nas pod koniec kwietnia 🙂 Niedawno wyszla wersja podobna tego telefonu A50 – nieco wydajniejszy, ale minimalnie gorsza jakość zdjęć.

  6. Mam ten telefon i faktycznie tył się strasznie brudzi każdy odcisk palca widać dlatego trzeba mieć obudowę A do aparatu z przodu to jakoś nie za bardzo przepadam za to z tylu aparat robi niesamowite zdjęcia i to się chwali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *